Poprzedni
Następny
restauracjapo-porownanie

Sala Restauracyjna

Sercem Naszego gościńca jest restauracja mieszcząca 50 osób, w której istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych

IMG_4072

Sala Weselna

Poza kalendarzem weselnym, sala dostępna jest w wydzielonych częściach do organizacji innych imprez okolicznościowych

chata-grilowa-1

Chata Grillowa

Chata stanowi centralny punkt w ogrodzie, a jednocześnie daje gościom możliwość spędzenia czasu w swoim gronie, z dala od innych gości

Komunie

Nowa Prowincja to idealne miejsce do zorganizowania uroczystego przyjęcia komunijnego. Do dyspozycji posiadamy miejsca w ogrodzie, w sali weselnej oraz w restauracji, każde w innym, pięknym stylu. Zapewniamy wykwintne menu opierające się na polskiej kuchni, stylową dekorację stołów i profesjonalną obsługę. W gustownie zaprojektowanym ogrodzie, możecie Państwo wykonać przepiękne, pamiątkowe zdjęcia. Do dyspozycji najmłodszych jest sala i plac zabaw.

Chrzciny

Chrzciny to często pierwsza, wzruszająca ceremonia w życiu młodego chrześcijanina i jego rodziny. Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie, celebrujące Chrzest Święty. Oferujemy bogate menu, dopasowane do Państwa upodobań, a także przepiękne wnętrza i ogród do dyspozycji gości. Według Państwa potrzeb, organizujemy małe spotkania, jak i większe przyjęcia z okazji Chrztu.

Stypy

Strata bliskiej osoby powoduje, że poza odczuwaniem wielkiego smutku i żalu, mamy na głowie wiele spraw formalnych. W tym czasie trudno jest myśleć o wszystkich sprawach, dlatego wychodzimy do klientów z ofertą pełnej i kompleksowej organizacji konsolacji. Zapewniamy dobrane do Państwa oczekiwań menu, kameralną atmosferę i profesjonalną obsługę. Z Państwa strony wystarczy jeden telefon, a my profesjonalnie przygotujemy obiad pożegnalny.