Zosieńka

Przestronny apartament z łóżkiem małżeńskim i wanną. Swoją nazwę  zawdzięcza Mickiewiczowskiej Zosi, pełnej lekkości, powabu i uroku bohaterki „Pana Tadeusza”. To idealna propozycja na dłuższy pobyt wypoczynkowy dla par oraz rodzin z dziećmi ceniących komfort, przestrzeń i rustykalną elegancję. Dwie wygodne rozkładane kanapy dają możliwość komfortowego wypoczynku dla dodatkowych  dwóch lub nawet czterech osób

Marianek

Przytulny i kameralny pokój rodzinny z łóżkiem małżeńskim oraz wygodną kanapą dla dzieci. Swoją nazwę zaczerpnął od Mariana Pietrzyka, spokojnego, rozważnego i najstarszego z grupy przyjaciół bohatera powieści „Ten obcy”. To idealna propozycja na dłuższy pobyt wypoczynkowy dla osób poszukujących ciszy i relaksu. Dzięki oddaleniu od reszty pokoi oraz pięknemu widokowi na rozległą łąkę to prawdziwa oaza spokoju, dająca możliwość regeneracji oraz naładowania energii.

Wandzia

Kameralny pokój z łóżkiem dla dwojga (z możliwością rozłączenia) . Swoją nazwę zaczerpnął od Wandzi Ulanowskiej, która była pierwowzorem rezolutnej Nel Rawlison, bohaterki „W pustyni i w puszczy”. Wykorzystany do dekoracji pokoju łupek nadaje wnętrzu elegancji i niebanalnego charakteru. To idealna propozycja na romantyczny wypad za miasto we dwoje czy też samotny reset od pracy i zgiełku miasta i codziennego życia.   Kieliszek Prowinciano z aromatem kwiatów czarnego bzu lub łyk schłodzonego piwa kraftowego wraz z sielankowym widokiem na nasz łąki i pasące się na niej konie to kwintesencja  beztroskiej sielanki.

Janeczka

Prawdziwie wiejski pokój  w nowoczesnej odsłonie, wspaniały z łóżkiem małżeńskim. Swoją nazwę zaczerpnął od przebojowej Janki Nowak, bohaterki serialu „Janka”. Elegancki w swojej prostocie , wyborny na dłuższy pobyt wypoczynkowy dla osób poszukujących odpoczynku i odprężenia samotnie czy też we dwoje .

Zdrówko

Przytulny i kameralny pokój z łóżkiem małżeńskim oraz sielankowym widokiem na las  Swoją nazwę zaczerpnął od brata Zdrówko, bohatera filmu „Jasminum”, dobrodusznego i pracowitego zakonnika- kucharza, którego postać wykreował rewelacyjny Janusz Gajos.  Nasz Kuchmistrz podobnie jak brat zdrówko korzysta z natury, aby zadowolić podniebienia naszych gości.  Pokój „Zdrówko” to  świetna propozycja na  krótki lub dłuższy urlop  wypoczynkowy dla koneserów  pachnącej ziołami prowincjonalnej kuchni we dwoje czy też  samotnie  szukających możliwości regeneracji oraz naładowania energii.  Idealny także dla biznesmenów w podróży służbowej . A na zdrówko -proponujemy skorzystanie z naszych saun po aktywnym zwiedzaniu regionu Gasnących Wulkanów.

Marysia

Przytulny i klimatyczny pokój rodzinny z łóżkiem małżeńskim oraz wygodną kanapą dla dzieci. Swoją nazwę zaczerpnął od Marysi Mikołajczykówny, siostry Panny Młodej, eterycznej bohaterki dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. To idealna propozycja na dłuższy pobyt wypoczynkowy dla małżeństw oraz rodzin z dziećmi ceniących sielską atmosferę, komfort i rustykalną elegancję. Piękny widok na ogród, który rozciąga się z okien tego pokoju, dopełni wrażeń estetycznych i nada wypoczynkowi idyllicznego wymiaru a okolice Nowej Prowincji nastroją z pewnością do aktywnego spędzania czasu w górach w otoczeniu natury i magicznej historii Krainy  Wygasłych Wulkanów

Gabrysia

Przestronny i klimatyczny pokój z łóżkiem małżeńskim. Swoją nazwę zaczerpnął od Gabrieli Borejko, najstarszej córki Państwa Borejków, serdecznej, troskliwej i inteligentnej bohaterki książek Małgorzaty Musierowicz. To idealna propozycja na dłuższy pobyt wypoczynkowy we dwoje, dla osób ceniących komfort oraz poszukujących odpoczynku, odprężenia i możliwości naładowania energii.

Tadziu

Przestronny i komfortowy apartament z łóżkiem dla dwojga (z możliwością rozłączenia) oraz wygodną kanapą dla dzieci. Swoją nazwę zaczerpnął od pięknego i wysublimowanego Tadzia, bohatera noweli „Śmierć w Wenecji” Tomasza Manna. To idealna propozycja na dłuższy pobyt wypoczynkowy dla małżeństw oraz rodzin z dziećmi ceniących komfort, przestrzeń i rustykalną elegancję. Piękny widok na ogród, który rozciąga się z okien tego pokoju, dopełni wrażeń estetycznych i nada wypoczynkowi idyllicznego wymiaru.

Jadwinia de luxe

Przestronny i komfortowy apartament de luxe z łóżkiem dla dwojga oraz wygodną kanapą dla dzieci. Swoją nazwę zaczerpnął od wrażliwej i inteligentnej Jadwini Ekdal, bohaterki dramatu Henryka Ibsena „Dzika kaczka”. To idealna propozycja na dłuższy pobyt wypoczynkowy dla małżeństw oraz rodzin z dziećmi ceniących komfort i przestrzeń oraz poszukujących ciszy i spokoju. Dzięki pięknemu widokowi na rozległą łąkę to prawdziwa oaza spokoju, dająca możliwość regeneracji oraz naładowania energii.

Halinka de luxe

Przestronny i komfortowy apartament de luxe z łóżkiem dla dwojga oraz wygodną kanapą dla dzieci. Swoją nazwę zaczerpnął od pięknej Halki, młodej góralki i głównej bohaterki opery Stanisława Moniuszki pt. „Halka”. W grece, skąd pochodzi imię Halina, oznacza ono spokój oraz błogostan. To idealna propozycja na dłuższy pobyt wypoczynkowy dla małżeństw oraz rodzin z dziećmi ceniących komfort i przestrzeń oraz poszukujących ciszy i spokoju.

Ważne informacje

W pokojach znajdą Państwo: czajnik, suszarkę, telewizor z satelitą oraz oświetlenie przy łóżku.

Jak najbardziej, wszystkie opłaty wliczone są w cenę.

Jak najbardziej, mogą Państwo dokonać opłat z wyprzedzeniem.

Serdecznie prosimy o anulowanie rezerwacji najpóźniej tydzień przed zarezerwowanym przyjazdem.

Oczywiście, zapewniamy Państwu duży, darmowy parking na terenie Gościńca.

W większości przypadków tak. Prosimy o informację w przypadku rezerwacji z pupilem.

Nie, pokoje nie są wyposażone w aneksy kuchenne.

Jak najbardziej, każdy z pokoi wyposażony jest w sejf.

Oczywiście, serdecznie zachęcamy do zakupu voucherów.

Jak najbardziej. Dodatkowo dwa górne pokoje Gościńca są także klimatyzowane.

Oczywiście. Zapewniamy Państwu szeroki wybór samochodów na wynajem, a także dysponujemy wypożyczalnią rowerową.

Oczywiście. W każdym z pokoi znajdą Państwo przygotowany przez nas zestaw środków czystości oraz czyste, świeże i pachnące ręczniki.

Nie można palić na terenie Gościńca.

Niestety nie można dostawić łóżka. Prosimy o wybór pokoju na odpowiednią liczbę osób.

Oczywiście, dysponujemy darmowym WiFi dla naszych gości.

Jest taka możliwość za dodatkową opłatą.