Poprzedni
Następny

Wesele Jelenia Góra

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo już na etapie wyboru sali weselnej. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa najważniejszy dzień w życiu, uwzględniając wszystkie sugestie i wyobrażenia o tej niepowtarzalnej chwili.

Moment zawarcia zaślubin jest niezwykle ważną chwilą wzbudzającą wiele emocji. Uroczystość Weselna stanowi kontynuację tego magicznego momentu, wprowadza gości w niezapomniany i wyjątkowy klimat, by na długo pozostał w Ich pamięci.

Nowa Prowansja to romantyczne miejsce w prowansalskim stylu, z dala od zgiełku miasta, otoczone pięknem przyrody zmieniającej swą aurę zgodnie z Czterema porami roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy Państwu wspaniałą regionalną kuchnię, profesjonalną obsługę w gustownie zaprojektowanych wnętrzach oraz pieczołowicie zaprojektowany ogród umożliwiający zawarcie związku małżeńskiego na łonie natury.

Oferta weselna 2022

Ceremonia zaślubin

Organizujemy ceremonie zaślubin w ogrodzie, gdzie stworzyliśmy romantyczny zakątek. Jest to idealne miejsce do przeprowadzenia wymarzonej uroczystości ślubnej.

Przyjęcie weselne

Wesela organizujemy w przepięknej sali weselnej, która jest klimatyzowana i nowocześnie oświetlona. Dostępna jest również kameralna restauracja lub miejsce na świeżym powietrzu w gustownie zaprojektowanym ogrodzie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Poprawiny

Chata grillowa to idealne miejsce przeznaczone na Państwa poprawiny. W swobodnej atmosferze zaserwujemy menu z grilla przyrządzone przez szefa kuchni, które bez wątpienia zadowolą gusta i preferencje wszystkich zaproszonych gości. Poprawiny mogą odbyć się na świeżym powietrzu lub w sali restauracyjnej.

Co Nas Wyróżnia?

Menu weselne

Menu weselne złożone jest z propozycji, które łączą tradycyjne gusta starszego pokolenia z rosnącą ciekawością kulinarną młodszych gości weselnych. Pod czujnym okiem szefa kuchni, tworzymy własne produkty robione od podstaw.


Na bufecie przekąsek królują między innymi wędliny z naszej wędzarni, sery od lokalnych dostawców, wypiekany na miejscu chleb. Wśród przekąsek weselnych wyróżnia się nasz własny stół słodkości złożony z ciast i słodkich poczęstunków tworzonych przez nasz zespół na miejscu.

Pakiet Weselny

pakiety od 299,-

Zainteresowany terminem wesela? Zostaw numer uzyskaj zniżkę! Oddzwonimy

Zostaw email,aby otrzymać ofertę